Nocleg

W tym dziale znajdziecie informacje dotyczące noclegów podczas festiwali Animatsuri 2020. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące noclegów dla naszych uczestników. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by szukać dalej we własnym zakresie, ale poniższe opcje naszym zdaniem są optymalne.

Nocleg minimum

Nocleg minimum, to tak naprawdę wolny kawałek podłogi, na którym można rozłożyć np. karimatę i śpiwór. Tę rolę na Animatsuri będzie pełniła m.in. sala gimnastyczna mieszcząca się na terenie CKS-u. Na miejscu będą również dostępne prysznice. Skorzystanie z noclegu minimum wymaga zrobienia rezerwacji i oznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym, co zwiększy koszt wejściówki o 10 zł.

Nocleg w hotelu CKS

Jeśli cenicie sobie komfort, a pieniądze nie grają dla Was roli, to istnieje możliwość przenocowania w hotelu CKS, z którego zaledwie parę kroków dzieli Was od atrakcji na naszej imprezie. Każdy pokój ma prywatną łazienkę i istnieje możliwość (za dopłatą) zjedzenia śniadania w hotelowej stołówce. Prawdopodobnie, tak jak w zeszłym roku, uda nam się uzyskać zniżki dla naszych uczestników, ale informacje na ten temat podamy w nieco późniejszym terminie. Więcej szczegółów na temat oferty noclegowej hotelu CKS, znajdziecie tutaj.

%d bloggers like this: