Dojazd

W tym dziale dowiecie się, jak dojechać do Centrum Konfencyjno-Szkoleniowego (CKS), w którym odbywa się nasza impreza, a także innych istotnych spraw dotyczących szeroko pojętego transportu w trakcie trwania Animatsuri.

Dworzec Centralny -> CKS:

Opis dojazdu

Dworzec Gdański -> CKS:

Opis dojazdu

Komunikacja miejska

Jeśli mieszkasz w Warszawie, albo dojeżdżasz do niej z innych miejsc, to najpewniej nie będziesz przesadnie korzystać z powyższych opisów. Mając to na uwadze poniżej zamieszczamy  listę autobusów, którymi można dojechać bezpośrednio pod CKS lub Maczka.

Autobusy do CKS-u: 

  • Przystanek Bobrowiecka: 107, 119
  • Przystanek Chełmska: 107, 131, 141, 159, 162, 168, 180, 185, 187, N31, N33, N81, N83

 

Bilety

Poruszając się komunikacją miejską w obrębie Warszawy, konieczne jest skasowanie biletu strefy 1. Szczególnej uwadze polecamy bilety weekendowe.

Bilet Weekendowy uprawniający do nieograniczonej liczby przejazdów od godz. 19:00 w piątek do godz. 8:00 w poniedziałek kosztuje odpowiednio 24 zł (normalny) i 12 zł (ulgowy). Zapewni on pełną swobodę w podróżowaniu po całym mieście, a nie tylko pomiędzy CKS-em, a Maczkiem (szkołą noclegową).

Drugą ciekawą opcją jest Bilet Weekendowy Grupowy, uprawniający grupę liczącą do 5 osób do nieograniczonej liczby przejazdów od godz. 19:00 w piątek do godz. 8:00 w poniedziałek. Kosztuje on 40 zł, więc przy pięciu osobach jego cena wynosi 8 zł na osobę.

Oba te bilety, są biletami na okaziciela, więc nie ma żadnych problemów z przekazywaniem ich sobie, lub jeżdżeniem w różnych grupach.

A tak wyglądają Biletomaty, w których je można kupić.

%d bloggers like this: