LARP – Wstęp

Tradycyjnie już co roku w ramach Animatsuri przygotowujemy dla Was dodatkową zabawę w postaci ogólnokonwentowego LARPa. Tym razem chcielibyśmy przenieść się z Wami do świata magii i miecza w klimatach gier jRPG, w ramach którego będziecie mogli wesprzeć jedną z trzech frakcji i wpłynąć na losy rozgrywanego konfliktu. Na dokładniejszy opis świata w którym będzie się rozgrywać nasza zabawa będziecie musieli jeszcze chwilę zaczekać, ale już teraz możemy Wam uchylić nieco informacji o samej zabawie.

W ramach LARPa ogólnokonwentowego będziecie mogli wybrać jedną z trzech frakcji, które będą toczyć wojnę o pewną górską prowincję. Będą czekać na Was walki o terytoria oraz wykonywanie zadań zleconych przez bohaterów niezależnych. Liczyć się będzie więc zarówno Wasze zaangażowanie, jak i także obranie odpowiedniej taktyki w walce z przeciwnikiem.

Jednak tegoroczny LARP to nie tylko walki frakcji – to także indywidualny rozwój Waszych bohaterów! W ramach zabawy będziecie mogli zdobywać doświadczenie i wybrać jedną z trzech dróg rozwoju. Zaczynając od prostego rekruta zdecydujecie, czy będziecie chcieli zostać wojownikami, adeptami magii czy łucznikami. Każda z tych klas posiada inne umiejętności oraz ekwipunek, co znacząco wpłynie na różnorodność rozgrywki. Tylko od Was będzie zależało, czy uda Wam się zostać prawdziwą legendą świata magii i miecza 😉

%d bloggers like this: