Zgłoś atrakcję

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do współtworzenia programu na Animatsuri 2024. Jeśli chcielibyście mieć możliwość zaprezentowania swojej znajomości danego tematu, macie pomysł na ciekawy konkurs czy LARP, a może przekazać wiedzę praktyczną w formie warsztatów, to jest to zdecydowanie miejsce dla Was.

Osoby, które zdecydują się na prowadzenie punktów programu na naszym festiwalu, mogą liczyć na szereg benefitów, które przedstawiają się następująco:

Zwroty za wejściówkę

Po przeprowadzeniu atrakcji na konwencie, będzie można otrzymać zwrot kosztu akredytacji konwentowej, którego wysokość jest zależna od ilości zgłoszonych punktów programu. Przedstawiają się one następująco:

  • 60 zł zwrotu za każdy punkt programu,
  • Jeśli punkt programu jest prowadzony przez więcej niż jedną osobę, to zwrot jest dzielony po równo na każdego prowadzącego.

Uwaga! Zwrot przysługuje tylko do wysokości opłaconej akredytacji za wejście. Dodatki pokroju konwentowych gadżetów, czy opcji Premium nie są uwzględniane, więc nie da się za nie otrzymać zwrotu w ten sposób. Zwroty są wykonywane na konto po konwencie albo po przeprowadzeniu wszystkich punktów programu w gotówce na stoisku informacji. W przypadku tej drugiej opcji, prosimy o wcześniejszy kontakt.

Zwrot dla znajomego

Jeśli przysługujący Ci zwrot kosztów akredytacji jest wyższy niż kwota, która została uiszczona za wejściówkę konwentową, niestety nie możemy Ci zapłacić – możesz za to przekazać nadwyżkowy zwrot znajomemu! Wskaż innego uczestnika konwentu, któremu chcesz przekazać tę część zwrotu za prowadzone przez Ciebie atrakcje, a tak jak Ty otrzyma zwrot całości lub części kosztu wejściówki po konwencie. Można wskazać więcej niż jednego znajomego i podzielić nadwyżkowy zwrot pomiędzy nich.

Anijeny za atrakcje

Prowadzenie atrakcji zabiera czas na wydarzeniu i czasem się tak zdarza, że nie można wziąć udziału w niektórych konkursach. Bez tego nie ma też możliwości zdobycia Anijenów, które można wymienić na fajne nagrody w naszym sklepiku. Jeśli wolelibyście otrzymać zwrot w naszej walucie konwentowej w całości lub w części, to dajcie nam o tym znać do tygodnia przed konwentem, a my to uwzględnimy. W tym wypadku zwrot Anijenowy może przekroczyć kwotę wpłaconej akredytacji za wejście. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się na ten temat więcej, daj o tym znać koordynatorowi atrakcji, który skontaktuje się z tobą jeszcze przed imprezą.

Inne benefity dla twórców programu

Oprócz wspomnianych wyżej zwrotów, chcemy także zadbać o naszych prelegentów podczas trwania imprezy. Z tego powodu przysługują im także benefity, wśród których znajdziecie:

  • Dostęp do wody, ciepłych napojów (kawa i herbata) i jedzenia (tosty),
  • Nocleg na terenie imprezy (należy zgłosić i potwierdzić przed imprezą),
  • Wodę w trakcie prowadzonego punktu programu.

Uwaga! Zgłoszenia atrakcji trwają do 30 czerwca 2024 włącznie!