Zbiór niusów i aktualizacji

Hej!

Choć kwestia niusów na tej stronie została nieco zaniedbana, to cały czas wiele się działo i prężnie działaliśmy w naszych social mediach. Jednak aby ułatwić nieco nadążenie za wszystkimi nowościami, napisaliśmy ten tekst i podzieliliśmy go na łatwiejsze fragmenty.

Goście specjalni

Do grona naszych gości dołączyli:

  • Radomir Rakowski
  • Rafał Nobis
  • Kobito Rakugo
  • Jacek Lipiński wraz z warszawskim klubem Tonbo Kendo
  • Vtuberka Leaflit
  • Vtuberka Yuria
  • Vtuberka Morino Peari
  • Vtuberka Nina Saotome

Jeśli chcielibyście ich lepiej poznać, to więcej informacji na ich temat znajdziecie tutaj. Nie są to też wszyscy goście, których mamy w zanadrzu, więc możecie być pewni, że jeszcze kilka ogłoszeń będzie w kwestii.

Punkty programu

Zgłoszenia punktów programu zostały już zakończone i obecnie podejmujemy ostateczne decyzje dotyczące tych, które ostatecznie trafią do naszego planu. Jak to już będzie gotowe, to zaczną się prace nad godzinowym harmonogramem atrakcji, ktory mamy nadzieję już niedługo Wam udostępnić. Tymczasem proponujemy zajrzeć tutaj, bo jest to ciągle aktualizowana lista punktów programu, ktore do planu trafią, więc już teraz możecie chociaż częściowo zobaczyć, co szykujemy dla Was.

Cosplay

Cały czas trwają zgłoszenia do naszego konkursu cosplay. W tym roku o tyle warto rozważyć wzięcie udziału, bo pula nagród, które są dla Was szykowane to ponad 10 000 zł, a które zostały ufundowane przez naszych sponsorów, którymi są:

Szczegóły dotyczące zgłoszeń znajdziecie tutaj.

Konwentowy LARP

W tym roku nasz konwentowy LARP będzie się rozgrywał w klimatach mitologii shinto w czasach feudalnej Japonii. Już wcześniej ogłaszaliśmy, że trwają przygotowania do tej edycji, ale teraz mamy już skompilowane konkretne informacje, które umożliwią Wam nieco bardziej zanurzyć się w tym klimacie i zrozumieć problematykę świata, na który będziecie mieć wpływ. Informacje te możecie znaleźć na naszej stronie w zakładce “Atrakcje”, gdy wybierzecie z rozwijanej listy opcję “LARP”, a sam wstęp dostępny będzie tutaj.

To tyle jeśli chodzi o najważniejsze informacje minionych tygodni. Wciąż trwają rezerwacje, które są w obecnie w ostatniej fazie, więc jeśli zależy Wam na zaoszczędzeniu, dostaniu fajnych upominków i innych, to zachęcamy do zajrzenia tutaj i rozważenie zrobienia przedpłaty. Do tegorocznego Animatsuri zostało już tylko nieco ponad dwa tygodnie, więc możecie się spodziewać, że teraz będzie się pojawiało jeszcze więcej informacji. Zatem jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkim, to zachęcamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie, gdzie niemalże codziennie coś nowego się pojawia.