Ostatnie przypomnienia przed festiwalem

Animatsuri już jutro, więc najwyższy czas, aby przedstawić Wam ostatnie informacje dotyczące naszej imprezy i kilka przypomnień.

Ponownie nawiązaliśmy współpracę z Warszawską Kranówką, więc i na tej edycji nie umrzecie z pragnienia. Ponownie nie będą dostępne plastikowe woreczki, a będzie stał beczkowóz, do którego możecie podejść w każdej chwili i się napić smacznej wody prosto z wodociągów. Jednorazowe kubeczni będą dostępne , ale zachęcamy do nalewania sobie wody do butelek wielokrotnego użytku. Wodziałka będzie dostępna w następujących godzinach:

 • Piątek 14:30 – 17:00
 • Sobota 13:00 – 17:00

Na koniec przechodzimy do standardowych przedkonwentowych przypominajek:

 • W budynku „A” od godziny 14:30 w piątek zaczynamy wydawać wejściówki osobom z wykupioną opcją Premium, od 15:00 reszcie osób z rezerwacjami, a od 16:00 otwieramy kasy gotówkowe dla osób, które jeszcze nie mają wejściówki. Po otrzymaniu wejściówki możecie pochodzić po terenie, albo pójść coś zjeść w naszej strefie gastro. Część budynku A z wystawcami i punktami programu będzie otworzona dopiero o 17:00. Przy czym warto pamiętać, że punkty programu zaczynają się dopiero o 18:00.
 • Osoby z rezerwacją są proszone o pamiętaniu o kodzie QR. Im mniej z Was go zapomni, tym szybciej odbywać się będzie, wpuszczanie Was na teren imprezy. Jednocześnie zwracamy uwagę na to, że kod QR jest do wyświetlenia i pobrania w systemie Fouton.
 • Przypominamy również, aby osoby niepełnoletnie pamiętały o przyniesieniu i oddaniu nam wypełnionej przez rodzica lub opiekuna prawnego Karty Konwentowicza.
 • Jeśli nadal nie dostaliście potwierdzenia rezerwacji, to jeszcze do końca dnia piszcie do nas w tej sprawie i na wszelki wypadek weźcie ze sobą potwierdzenie przelewu. Pamiętajcie, że za rezerwacji nie można opłacić na miejscu, a przelew wysłany jutro, będzie zaksięgowany na naszym koncie dopiero w poniedziałek, więc jeśli jeszcze nie zrobiliście przelewu, to nie zostało Wam zbyt wiele czasu.
 • Na miejscu będzie można kupić wejściówki na trzy dni i każdy dzień imprezy z osobna. Więcej szczegółów na ten temat jest tutaj. Choć nie przewidujemy osiągnięcia limitu dla osób niezaszczepionych, to ta impreza już wiele razy nas zaskoczyła i nie możemy obiecać, że na pewno ten limit nie zostanie osiągnięty.
 • Z powodów pandemicznych noclegów na terenie imprezy na tej edycji nie ma i każda próba rozłożenia się z rzeczami do spania wewnątrz budynku będzie skutkowało reakcją ze strony ochrony. Jeśli potrzebujecie noclegu, to zachęcamy do skorzystania z oferty hotelowej opisanej tutaj.
 • Jeśli jeszcze nie widzieliście godzinowego planu atrakcji, to możecie go pobrać tutaj. Jest to najaktualniejsza wersja planu, która poszła do druku, więc nie spodziewamy się poprawek. Ponadto plan jest również dostępny w aplikacji Konwencik, którą możecie za darmo pobrać na swoje telefony. Tradycyjny wydrukowany będzie też do pobrania przy akredytacji. Jeśli jednak interesują Was opisy atrakcji, to możecie je znaleźć tutaj.
 • Warto pamiętać, że na naszej imprezie obowiązuje reżim sanitarny. Wewnątrz budynku należy nosić maseczki zasłaniające usta i nos, odkażać ręce i utrzymywać bezpieczny odstęp. Dodatkowo przypominamy, że obostrzenia również dotyczą ilości osób w salach z atrakcjami i w związku z tym limit umożliwia nam zajęcie tylko połowy dostępnych miejsc. Oczywiście limit ten nie dotyczy osób zaszczepionych.
 • Skoro jesteśmy przy osobach zaszczepionych, to zachęcamy do skanowania swoich tzw. paszportów covidowych w naszym Punkcie Obsługi Konwentowicza. Nie dość, że otrzymacie dzięki temu przepiękną naklejkę dzielnego pacjenta, to dodatkowo dostaniecie również Bilet Covidowy, z którym będziecie mogli wchodzić do sal ponad ustalony limit.
 • Pamiętajcie, że niedziela konwentu jest niehandlowa, warto więc zrobić zakupy najpóźniej w sobotę. Jednak jeśli planujecie się zaopatrywać tylko na imprezie, to z tym nie będzie problemu. Aktualną listę wystawców możecie znaleźć tutaj.

To tyle z naszej strony. Jeszcze dzisiaj na naszym mailu informacyjnym oraz na fanpage’u na portalu facebook będziemy odpowiadać na możliwie wszystkie pytania związane z imprezą, których mogliśmy tutaj nie zawrzeć. Z kolei od piątku do niedzieli późnego wieczora, kontakt może być utrudniony ze względu na imprezę. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania z nią związane, to najlepiej kierować się do Punktu Obsługi Konwentowicza parterze budynku „A” lub zerknąć na tutaj.

Do zobaczenia na Animatsuri! 

%d bloggers like this: