Zgłoszenia atrakcji, wystawców i zniżki dla dzieci

Wracamy po przerwie. Dzisiaj przede wszystkim wystartowały dwa formularze zgłoszeniowe. Pierwszy z nich jest skierowany do twórców programu. Jak pewnie wiecie, konwenty nie mogłyby się odbyć bez atrakcji, a te w głównie pochodzą od naszych uczestników. W związku z tym, jeśli macie dużą wiedzę na jakiś temat, albo chcielibyście nauczyć innych jakiejś ciekawej umiejętności, to jest to opcja do rozważenia. W szczególności, że na naszych twórców atrakcji czeka wiele bonusów, z których najważniejszym jest zwrot części lub całości wpłaty za wejściówkę. Dokładne informacje na ten temat możecie znaleźć tutaj.

Drugi formularz zgłoszeniowy jest skierowany do wystawców. Jeśli prowadzicie np. sklep i chcielibyście dotrzeć ze swoimi produkatami do naszych uczestników bezpośrednio, to jest to najlepsza opcja. W tym roku raz jeszcze dokładnie wszystko zmierzyliśmy i dzięki temu stworzyliśmy o wiele dokładniejszą mapkę, która przyczyniła się do tego, że udało się nam znacznie lepiej zagospodarować przestrzeń, którą udostępniamy wystawcom. Jeśli zatem jesteście zainteresowani tą opcją, to najważniejsze informacje można znaleźć tutaj.

Na koniec zostawiliśmy sobie informację o tym, że nasz system rezerwacji dostał aktualizację, która uwzględnia teraz zniżki dla dzieci. Dlatego, jeśli jesteś rodzicem lub prawnym opiekunem dziecka do 12 lat i chciałbyś z takowym przyjść na nasze wydarzenie, to warto skorzystać z tej opcji przy rezerwacji wejściówki. Dokładnie rozpisane zniżki można znaleźć tutaj, a informacje na temat rezerwacji w tym miejscu.

%d bloggers like this: