Animatsuri 2021 – istotne zmiany i inne informacje

Wracamy po niemalże rocznej przerwie. Choć już to ogłaszaliśmy na naszym fanpage’u na Facebooku, to z powodu problemów technicznych, aktualizacja na stronie się trochę przedłużyła. W każdym razie ostateczna data Animatsuri 2021 to 13-15 sierpnia 2021. Zmiana daty podyktowana była podobnym zdarzeniem, jak w zeszłym roku, czyli chęć oddalenia się od pewnej innej imprezy, która nagle się pojawiła w kalendarzu w zbyt bliskim terminie. Oczywiście nadal istnieje ryzyko, że plany pokrzyżować nam może ciągle zmieniająca się sytuacja epidemiologiczna w kraju. Niemniej jednak liczymy na to, że tak jak w zeszłym roku, wakacje będą względnie wolne od większych obostrzeń.

To jednak nie wszystkie zmiany. Po przemyśleniu wszystkich za i przeciw nie będziemy w stanie w tym roku zapewnić noclegu minimum dla naszych uczestników, więc jeśli będziecie takiego potrzebowali, to musicie go sobie załatwić we własnym zakresie, jednak postaramy się zapewnić zniżki dla naszych uczestników. Uczestnicy, którzy w ramach wcześniej zrobionej rezerwacji zapłaciły za opcję noclegową, mogą otrzymać zwrot, albo z niego zrezygnować, jeśli chciałyby nas wspomóc w obecnej niezbyt przyjemnej sytuacji. Też możemy od razu potwierdzić, że na terenie naszego festiwalu będzie obowiązywał reżim sanitarny, na który na pewno będzie się składał wymóg zakrywającej usta i nos maseczki, zachowywanie odstępu bezpiecznego pomiędzy uczestnikami, a także wymóg odkażania rąk. Jeśli pojawią się inne obostrzenia, to będziemy o nich informować na bieżąco. W związku z tymi zmianami zaktualizowaliśmy Regulamin, a także dział z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Na koniec zostawiliśmy sobie informację, że już w tę sobotę rozpoczyna się druga edycja Wirtualkonu, naszego całkowicie darmowego wydarzenia online. Szczegóły na jego temat znajdziecie tutaj. Co ważne jednak w kontekście powyższych informacji to, że w trakcie Wirtualkonu wystartują rezerwacje na Animatsuri 2021 i do końca trwania tego wydarzenia trzydniowa wejściówka na nasz letni festiwal będzie dostępna w niższej kwocie 65 zł. Potem cena ta wzrośnie do 70 zł. Warto zatem zrobić rezerwację wcześniej, co również wspomoże naszą działalność. Szczegóły dotyczące rezerwacji i wysokości kosztu akredytacji na Animatsuri są dostępne tutaj.

Więcej informacji, jak np. start zgłoszeń atrakcji, czy wystawców powinny pojawić się niedługo po świętach. 🙂

%d bloggers like this: