Animatsuri w przyszłym roku i start specjalnych przedpłat

Kochani!
Po zapoznaniu się z Waszym zdaniem i ponownym rozważeniem za i przeciw każdej opcji, którą mieliśmy, uznaliśmy, że lepiej będzie przeprowadzić Animatsuri w przyszłym roku, gdy panująca sytuacja powinna być pewniejsza, a dokładniej mówiąc w dniach 16-18 lipca 2021.

Podczas gdy istniała szansa na to, że udałoby się przeprowadzić naszą imprezę w tym roku, to postanowiliśmy się przyjrzeć temu wszystkiemu z jeszcze innego punktu widzenia, a mianowicie, czy bylibyśmy w stanie zrobić imprezę na poziomie, którego od nas oczekujecie? Niestety obecnie panująca sytuacja uniemożliwiła nam pozyskanie jakichkolwiek sponsorów, do tego dochodzą też goście specjalni, których załatwianie w obecnej sytuacji również było mocno utrudnione. Też wielu naszych wolontariuszy i innych osób wspierających Animatsuri, chociażby atrakcjami również zapowiadało swoją nieobecność na tegorocznej imprezie w związku z panującą sytuacją. To nie tak, że nie mielibyśmy wystarczająco dużo ludzi na przeprowadzenie tej imprezy i nie moglibyśmy jej zrobić bez sponsorów i gości specjalnych, ale brak tego wszystkiego wpłynąłby bezpośrednio na poziom Animatsuri, a to byłoby wbrew naszym zasadom. Liczmy na to, że zrozumiecie naszą decyzję i przyjdziecie na Animatsuri w przyszłym roku.

Spytacie się może, co poza tym? W końcu to nie tak, że teraz zapadamy w hibernację na co najmniej pół roku. Przede wszystkim planujemy przenieść nasze działania do sieci. Mamy grupę informacyjną, która w niedługim czasie się mocno zmieni. Jak tylko ruszymy z kopyta w tej kwestii, to Was o tym poinformujemy. Poza tym planujemy mini wydarzenie online, aby sprawdzić, jak taka forma się przyjmie i czy w ogóle damy radę z tego coś fajnego. Również kontynuujemy przygotowania Hellcon Before Christmas, więc być może uda się nam jeszcze w tym roku spotkać. Będziemy Was o wszystkim informować na bieżąco.

Ponadto, jeśli chcielibyście nas wesprzeć w tym gorszym okresie, to już jutro będziecie mogli zrobić bardzo wczesną rezerwację na Animatsuri 2021. Wejściówki w niej dostępne będą jeszcze nieco tańsze od tych z pierwszej tury z zeszłego roku, a mianowicie 60 zł (+10 zł za nocleg minimum), ale będą ograniczone ilościowo do 100 sztuk. Dzięki uzyskanym wpłatom powinniśmy pokryć koszty prowadzenia naszej działalności w tym roku. Będzie można również zamówić konwentową koszulkę i kubek z Echiko w retro klimatach, którą możecie podziwiać na załączonych grafikach poglądowych, ale przypominamy, że odebrać je będzie można dopiero na konwencie. Start rezerwacji w specjalnej turze przewidujemy na godzinę 21:00 dzisiaj. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj.

Na koniec chcielibyśmy Wam podziękować za poważne potraktowanie tematu i naprawdę ogromny odzew! Właśnie Wasze zaangażowanie w nasze imprezy sprawia, że nieprzerwanie przez niemalże półtorej dekady, chcemy dla Was robić kolejne imprezy. Dziękujemy!
%d bloggers like this: