Noclegi

W tym dziale znajdziecie informacje dotyczące noclegów podczas festiwali Animatsuri 2016. Na terenie CKS-u w tamtejszych salach niestety nie ma możliwości spania, dlatego przewidzieliśmy inne możliwości. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące noclegów dla naszych uczestników. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by szukać dalej we własnym zakresie, ale poniższe opcje naszym zdaniem są najbardziej optymalne.

Nocleg minimum

maczek2 maczek1

Nocleg minimum, to tak naprawdę wolny kawałek podłogi, na którym można rozłożyć np. karimatę i śpiwór. Tę rolę na tegorocznym Animatsuri będzie pełnił znany z naszych poprzednich imprez Zespół Szkół nr 55 im. S. Maczka mieszczący się przy ul. Gwiaździstej 35. Zdajemy sobie sprawę ze sporej odległości pomiędzy CKS-em a Maczkiem, i w związku z tym pomiędzy tymi dwoma lokacjami kursować będzie nasza linia autokarowa, którą bez większych problemów dotrzecie na miejsce. Ponadto pomiędzy obiema lokacjami kursuje w ciągu dnia również autobus linii 185.

maczek5 maczek7

Maczek jest szkołą o dużej powierzchni, o czym może chociażby świadczyć fakt, że bez większych problemów pomieścił trzy ostatnie edycje Animatsuri. Na terenie zewnętrznym tej szkoły będzie można również rozłożyć się z namiotami, a także spać pod tymi, które zapewnia nasza organizacja. Na miejscu na pewno będzie można skorzystać z pryszniców, a także z naszych mini basenów, warto więc się zaopatrzyć w stroje kąpielowe. W niedalekiej odległości Maczka jest wiele sklepów (w tym Carrefour Express), a w samej szkole będzie również całodobowo działał nasz bufet.

maczek3 maczek4

Nocleg w hotelu CKS

Jeśli cenicie sobie komfort, a pieniądze nie grają dla Was roli, to istnieje możliwość przenocowania w hotelu CKS, z którego zaledwie parę kroków dzieli Was od atrakcji na naszej imprezie. Nasi uczestnicy mogą skorzystać ze specjalnej ceny wynoszącej 120zł za noc w dwuosobowym pokoju (60zł za osobę). Nie jest to niska cena, ale komfort jest nieporównywalnie większy niż spanie w szkole noclegowej. Każdy pokój ma prywatną łazienkę i istnieje możliwość (za dopłatą) zjedzenia śniadania w hotelowej stołówce. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany taką opcją, to prosimy o kontakt przez nasz formularz kontaktowy, który znajdziecie tutaj.

hotelcks-01 hotelcks-02
Zdjęcia ze strony Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego, Michała „Lurker_pas” Kurowskiego i ze zbiorów własnych.