Noclegi

W tym dziale znajdziecie informacje dotyczące noclegów podczas festiwali Animatsuri 2017. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące noclegów dla naszych uczestników. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by szukać dalej we własnym zakresie, ale poniższe opcje naszym zdaniem są najbardziej optymalne.

Nocleg minimum

Nocleg minimum, to tak naprawdę wolny kawałek podłogi, na którym można rozłożyć np. karimatę i śpiwór. Tę rolę na tegorocznym Animatsuri będzie pełniła m.in. sala gimnastyczna mieszcząca się na terenie CKS-u. Niestety w tym roku nie będzie możliwości rozłożenia własnych namiotów, gdyż teren CKS-u nie jest do tego przystosowany. Na miejscu będą również dostępne prysznice. Skorzystanie z noclegu minimum wymaga zrobienia rezerwacji i oznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym, co zwiększy koszt wejściówki o 10zł.

Nocleg w hotelu CKS

Jeśli cenicie sobie komfort, a pieniądze nie grają dla Was roli, to istnieje możliwość przenocowania w hotelu CKS, z którego zaledwie parę kroków dzieli Was od atrakcji na naszej imprezie. Nasi uczestnicy mogą skorzystać ze specjalnej ceny wynoszącej 120zł za noc w dwuosobowym pokoju (60zł za osobę). Nie jest to niska cena, ale komfort jest nieporównywalnie większy niż spanie w szkole noclegowej. Każdy pokój ma prywatną łazienkę i istnieje możliwość (za dopłatą) zjedzenia śniadania w hotelowej stołówce. Niedługo podamy więcej informacji odnośnie tej opcji.

hotelcks-01 hotelcks-02
Zdjęcia ze strony Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego, Michała „Lurker_pas” Kurowskiego i ze zbiorów własnych.