Ostatnie aktualizacje oraz najważniejsze informacje i przypomnienia przed imprezą

Konwent już pojutrze, więc czas na ostatnią już aktualizację strony przed konwentem. Zaczniemy od działu LARP-owego, gdzie wstęp do naszej zabawy został uzupełniony o tło fabularne, które lepiej nakreśli Wam historię, w której będziecie mogli wziąć udział. Ponadto dodaliśmy również opisy innych organizacji i instytucji, z którymi również warto się wcześniej przed zabawą zapoznać, a także specjalny quiz, który może Wam wskazać, do której frakcji powinniście dołączyć. Abstrahując od LARP-a, warto również wspomnieć, że pojawiła się strona z opisem gastronomii, na którą możecie trafić na naszej imprezie i to by było na tyle w kwestii aktualizacji.

Jak co roku, naszym zwyczajem jest przedstawić Wam niedługo przed konwentem, skumulowaną listę zawierającą najważniejsze informacje i przypomnienia dotyczące zbliżającej się imprezy. Zatem i tym razem chcielibyśmy abyście się z nią zapoznali:

  • W budynku „A” od godziny 14:00 w piątek zaczynamy wydawać wejściówki osobom z wykupioną opcją VIP, od 15:00 osoby z rezerwacją, a od 16:00 otwieramy kasy gotówkowe dla osób, które jeszcze nie mają wejściówki. Po otrzymaniu wejściówki można udać się do sali sleepowej w budynku „G” o ile macie wykupioną opcję noclegową. Natomiast reszta uczestników będzie miała przerwę do 17:00, kiedy otworzymy resztę budynku „A”, której będą się odbywać atrakcje. Przy czym warto pamiętać, że punkty programu zaczynają się o 18:00.
  • Osoby z rezerwacją są proszone o pamiętaniu o kodzie QR. Im mniej z Was go zapomni, tym szybciej odbywać się będzie wpuszczanie Was na teren imprezy. Ponadto przypominamy aby osoby niepełnoletnie pamiętały o przyniesieniu i oddaniu nam wypełnionej przez rodzica lub opiekuna prawnego Karty Konwentowicza.
  • Na miejscu będzie można kupić wejściówki na trzy dni i każdy dzień imprezy z osobna. Więcej szczegółów na ten temat jest tutaj. Nie przewidujemy limitów na wejściówki tego typu.
  • Noclegi są przeznaczone tylko dla osób z wykupioną opcją noclegową przy rezerwacji. Nie ma i nie będzie więcej miejsc.
  • Zapowiada się, że będzie wysoka temperatura i duszno z małymi szansami na deszcz. W związku z tym chcielibyśmy abyście pamiętali o nawadnianiu się.
  • Jeśli jeszcze nie widzieliście godzinowego planu atrakcji, to możecie go pobrać tutaj. Jednak warto mieć na uwadze, że to wersja beta, która może mieć wprowadzonych jeszcze kilka zmian do dnia rozpoczęcia imprezy *odpukać*. Najaktualniejsza wersja planu będzie wydawana na akredytacji wraz z wejściówkami. Jeśli jednak interesują Was opisy atrakcji, to możecie je znaleźć tutaj.

To tyle z naszej strony. Jeszcze dzisiaj i jutro na naszym mailu informacyjnym oraz na fanpage’u na portalu facebook będziemy odpowiadać na możliwie wszystkie pytania związane z imprezą, których mogliśmy tutaj nie zawrzeć. Z kolei od piątku do niedzieli późnego wieczora, kontakt może być utrudniony ze względu na imprezę. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania z nią związane, to najlepiej kierować się do naszej Informacji na I piętrze budynku „A”.

Do zobaczenia na Animatsuri! 😉