Konwentowy LARP, pełna lista atrakcji, turniej Hearthstone'a, sztuki walki i inne informacje

Pojawił się już dział, w którym jest opisany konwentowy LARP. Znajdziecie w nim kilka najistotniejszych informacji, ale już niedługo pojawią się kolejne. Jeśli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w tej zabawie, to zapraszamy Was tutaj. Chcielibyśmy również poinformować, że na naszej stronie pojawiła się również konkretna lista atrakcji. Być może pojawia się jeszcze jakieś niewielkie zmiany, ale w oparciu o tą właśnie listę powstaje już godzinowa rozpiska atrakcji, więc możecie już zacząć sobie przyswoić atrakcje, które warto odwiedzić. Lista znajduje się tutaj.

Chcielibyśmy również serdecznie zaprosić wszystkich graczy na turniej Hearthstone, który odbędzie się podczas naszej imprezy. Turniej odbędzie się konwentową sobotę w godzinach 13:00-21:00, a jego organizatorem jest Turning Point. Przynieście własny sprzęt (telefon, tablet, laptop) i weźcie udział w ekscytujących rozgrywkach w najpopularniejszą elektroniczną grę karcianą. Regulamin turnieju znajdziecie tutaj. Na tej stronie również można zapisać się na turniej, ale możecie też zrobić to bezpośrednio przed jego rozpoczęciem na konwencie. Wszystkie pytania możecie zadawać bezpośrednio organizatorom turnieju na fanpage’u Turning Point.

Kendo, Kenjutsu, Karate i historyczne europejskie sztuki walki. Pokazy z tych zagadnień będziecie mogli zobaczyć na naszej imprezie. Jeśli interesują Was sztuki walki i chcielibyście się o nich dowiedzieć nieco więcej, a może nawet nauczyć się czegoś bardziej bezpośrednio, to będziecie mieli ku temu dobrą okazję. Jeśli już teraz chcecie się dowiedzieć czegoś więcej na temat tego co dla Was przygotowaliśmy, to zapraszamy tutaj. Chcielibyśmy również poinformować, że w trakcie naszego festiwalu będzie można również zobaczyć tradycyjny taniec yosakoi wykonywany przez grupę Sakuramai Poland, więcej informacji na ich temat możecie znaleźć tutaj.

Również chcielibyśmy poinformować Was o tym, że do grona naszych patronów medialnych dołączyło kolejnych kilka stron, a są nimi:

Serdecznie zapraszamy do ich odwiedzania.

Na koniec chcielibyśmy poinformować, że jeszcze tylko do końca weekendu można robić rezerwacje w niższej cenie, potem ta wzrasta o 5zł, więc jeśli chcecie trochę zaoszczędzić, to warto nie zwlekać. Tym bardziej, że rezerwacje to jedyna możliwość na wykupienie gwarantowanego miejsca noclegowego na naszej imprezie. Tak jak wspominaliśmy wcześniej, nie jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć ilu z Was się pojawi na naszej imprezie, więc nie możemy ryzykować z udostępnianiem noclegu minimum także dla osób bez wcześniej wykupionej opcji to umożliwiającej. Rezerwacje obsługuje system Fouton. Również warto wspomnieć, że jeszcze tylko do środy włącznie trwają zgłoszenia do cosplayu, więc nie czekajcie z nimi do ostatniej chwili. Więcej informacji na ten temat możecie znaleźć z kolei tutaj.