Tomasz Knapik i inni goście, zgłoszenia na cosplay i Aleja Artystów

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że w tym roku ponownie odwiedzi nas Pan Tomasz Knapik. Panu Tomkowi się na tyle spodobało u nas poprzednim razem, że ponownie przyjmie na siebie czytanie cosplayowych zapowiedzi i nie tylko. Do grona naszych gości trafili również:

  • Jacek Lipiński
  • Kinga Owczarska

Ponadto grupa muzyczna Odaxelagnia ponownie wystąpi na Animatsuri w tym roku. O wszystkich naszych gościach możecie poczytać tutaj.

Ruszyły również zgłoszenia na cosplay. Ze względu na to, że zapowiedzi czytane przez Pana Tomka muszą zostać wcześniej nagrane, to zgłoszenia trwają tylko do 12 lipca włącznie. Wszystkie szczegóły na temat tego konkursu i odnośnik do formularza zgłoszeniowego znajdziecie tutaj.

Warto też wspomnieć, że do grona naszych patronów medialnych dołączyły portale Przekultura.pl i InnerWorld.pl. Zapraszamy do ich odwiedzania.

Na koniec zostawiliśmy sobie informację, że ponownie na Animatsuri jest planowana Aleja Artystów. Miejsca dla wystawców już się jakiś czas temu skończyły, więc jeśli masz swoje rękodzieła, które chciałbyś sprzedawać na naszej imprezie, to jest taka możliwość, w dodatku w bardzo przystępnej cenie. Szczegóły dotyczące Alei Artystów możecie znaleźć tutaj.