Pierwszy gość specjalny, nowy sponsor i kilka innych informacji

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że dr Nicolas Levi ponownie odwiedzi naszą imprezę i będzie opowiadał o Korei, choć tym razem nie tylko Północnej. Dr Levi jest adiunktem w Instytucie Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych Polskiej Akademii Nauk oraz analitykiem w Think Tanku „Centrum Studiów Polska Azja”. Jest autorem i współautorem czterech książek i ponad 100 artykułów publicystycznych o Półwyspie Koreańskim, a także jest autorem projektu analitycznego o elitach północnokoreańskich. Wiele z jego przemyśleń możecie znaleźć na jego blogu.

Chcielibyśmy również ogłosić, że do grona naszych sponsorów dołączył sklep Cosmangacraft.com. Sklep ten może być Wam znajomy głównie z tego względu, że dzięki nim możemy zaoferować Wam pakiety sponsorskie zawierające między innymi zestaw kart z cosplayerami ich produkcji. W ramach sponsoringu zaoferowali pakiet stu specjalnych wizytówek dla zwycięzcy cosplayu na tegorocznym Animatsuri, co będzie stanowiło dodatkową nagrodę podczas tej edycji.

Z kolei do grona naszych patronów medialnych dołączyło Radio Aoi. Radio Aoi zajmie się informowaniem o naszych poczynaniach, a także napisaniem rzetelnej relacji po za kończeniu naszej imprezy. Zatem jeśli chcecie posłuchać dobrej azjatyckiej muzyki, lub interesują Was różne wiadomości związane z tym tematem, to serdecznie zapraszamy do odwiedzania ich.

Na koniec chcielibyśmy poinformować, że dzisiaj ok. godziny 22:00 ruszają zgłoszenia stoisk wystawowych. Z powodu przeniesienia strefy Gastronomicznej na czwarte piętro budynku A, tym razem na zwykłych wystawców są przeznaczone tylko dwa hole, na drugim i trzecim piętrze, w związku z tym radzimy nie zwlekać zbyt długo ze zgłoszeniem, bo miejsce pewnie szybko będzie znikać. Więcej szczegółów na temat stoisk wystawowych można znaleźć tutaj. Ponadto chcielibyśmy poinformować, że od tygodnia trwają rezerwacje. Pierwsza tura wyprzedała się na pniu, a mając na uwadze, że przestrzeń noclegowa jest ograniczona, warto rozważyć jak najwcześniejszą rezerwację. Szczegóły dotyczące wejściówek można znaleźć w tym miejscu.