Animatsuri 2017 - ruszamy!

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na dziewiątą już edycję Warszawskiego Festiwalu Kultury Japońskiej „Animatsuri”, który odbędzie się w dniach 21-23 lipca 2017 roku. W tym roku ponownie wracamy do warszawskiego Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego, mieszczącego się przy ul. Bobrowieckiej 9. Jednak tym razem będzie trochę inaczej, bo nocleg minimum będzie na terenie tego obiektu. Jeśli jeszcze CKS-u nie znacie, to jest to nowoczesny kompleks budynków, który jest jednym z lepszych miejsc w Warszawie na imprezy tego typu. Nieco więcej informacji na temat tego miejsca możecie znaleźć tutaj. Z kolei jeśli interesują Was tegoroczne opłaty związane z uczestnictwem w naszym festiwalu, to znajdują się one tutaj.

W tym roku ponownie przygotujemy dla Was multum atrakcji i zaprosimy fajnych gości. Również wracamy z naszym konwentowym LARP-em, który ponownie zaprowadzi nas do Tokyo okresu Shōwa, w którym to poznamy dalsze losy klanu Matsuri, którego historię zaczęliśmy z Wami kreować w 2014 roku. Pierwsze szczegóły podamy Wam już niedługo w stosownej aktualizacji. Chcielibyśmy również poinformować Was, że trwa nabór do naszej ekipy i jeśli chcielibyście nam pomóc przy jej organizacji, to zapraszamy na tę stronę. Rozpoczęliśmy również zbieranie atrakcji, więc jeśli chcielibyście coś zgłosić, z czym wiążą się różne fajne profity, to na tej stronie możecie się zapoznać ze szczegółami.

Poniżej możecie się zapoznać z wstępną orientacyjną rozpiską najważniejszych dat z naszymi posunięciami:

  • 21. maja – start rezerwacji dla uczestników
  • 28. maja – start zgłoszeń wystawców
  • 23. czerwca – start zgłoszeń na cosplay

Oczywiście, w międzyczasie będziemy uzupełniać stronę o kolejne nowe informacje związane z naszą imprezą. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!