Godzinowy plan atrakcji i LARP-owy quiz

Dzisiaj skromny nius, który dotyczy dwóch kwestii, ale za to dość istotnych. Pierwszą i najważniejszą dla Was jest to, że jest już dostępna oficjalna godzinowa rozpiska atrakcji. Możecie ją pobierać w tym miejscu. Weźcie pod uwagę, że to jest wersja beta planu. Prawdopodobnie do konwentu jakieś zmiany nastąpią, ale nie powinny być specjalnie duże. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam to co zobaczycie.

Drugą kwestią, która szczególnie istotna jest dla osób chcących wziąć udział w naszym konwentowym LARP-ie, jest quiz przynależności. Jeśli chcecie wziąć udział, ale jeszcze nie wiecie, do której z głównych frakcji dołączyć, to wypełnienie tego krótkiego quizu powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. Quiz możecie znaleźć tutaj i serdecznie zapraszamy Was do wypełniania go.

Na koniec przypominamy, że jeszcze tylko do północy można robić rezerwacje. Jeśli chcecie trochę zaoszczędzić i zależy Wam na załapaniu się na różne gadżety dodawane do rezerwacji, to jest to dosłownie ostatni moment. Rezerwacje są obsługiwane przez nasz niezawodny system Fouton. Zapraszamy! 🙂