Maczek bez limitów, Dojazdy, zaktualizowana lista gości i atrakcji

Dostaliśmy informację z Maczka, że sala gimnastyczna, która do tej pory była zamknięta i nie można było z niej korzystać, została ponownie otworzona. W związku z tym podjęliśmy decyzję o rezygnacji z wcześniej narzuconego limitu. Innymi słowy ilu się Was zjawi na miejscu i opłaci wejściówkę trzydniową, tylu osobom będzie przysługiwał nocleg w Maczku. Oczywiście rezerwacje trzydniowe standardowo też mogą nocować w Maczku. 😉

Pojawił się również dział „Dojazdy„, w którym to możecie się zapoznać z informacjami dotyczącymi tego jak dojechać do CKS-u i Maczka, a także jak wygląda podróż pomiędzy oboma miejscami. Warto również wspomnieć o tym, że dostaliśmy potwierdzenie od przewoźnika i autokary (tak, nie jeden, tylko dwa) będą kursować pomiędzy CKS-em, a Maczkiem co ok. pół godziny non-stop (z wyłączeniem krótkich przerw na zmianę kierowców) w czasie trwania konwentu.

Zaktualizowaliśmy również listę atrakcji o atrakcje or Tanzaku i Niuconu, których zapomnieliśmy dodać, a także niespodziewanie doszło dwóch dodatkowych gości, a mianowicie Maria „Geisha-kai” SuperataSzymon „Nagato” Charkiewicz. Więcej o nich, jak i o reszcie naszych gości możecie się dowiedzieć tutaj.

Ponadto przypominamy, że trwa ostatni tydzień rezerwacji. Już w niedzielę o północy zamykamy rezerwacje i będzie już tylko możliwe nabycie wejściówek na naszej imprezie w nieco wyższej cenie. Zgłoszenia wystawców również są zamykane wraz z końcem tygodnia, więc jeśli chcieliście to zrobić, a z jakiegoś powodu nie zostało to zrobione, to jest to ostatni gwizdek. Zgłoszenia wystawców jak i rezerwacje obsługuje system Fouton.