Lista atrakcji i gości, sztuki walki i aktualizacja Strefy Indie

Dzisiaj na stronie pojawiła się długo oczekiwana lista atrakcji. Możecie ją zobaczyć tutaj. Teoretycznie więcej zmian nie powinno się pojawić, więc możecie ją traktować jako ostateczną listę. Godzinową rozpiskę atrakcji postaramy się udostępnić do tygodnia przed konwentem. Lista gości również została zamknięta i do ich grona dołączyły kolejne osoby, których wcześniej jeszcze nie ogłaszaliśmy, a mianowicie:

  • Michał „Joe” Durys
  • Dominik „Stanley” Stankiewicz
  • Ilona „Kobieta Ślimak” Myszkowska
  • Katarzyna Karpowicz
  • Agata „LLP” Sutkowska
  • Anna Maria „Vanitachi” Sutkowska

Jeśli chcecie się o nich dowiedzieć czegoś więcej, to zapraszamy tutaj. Jednocześnie z ogromnym żalem chcielibyśmy ogłosić, że Pan Stanisław „Staszek” Mąderek tym razem nie pojawi się na naszej imprezie. Nagłe sprawy prywatne mu to uniemożliwiły.

Kolejną sprawą jest pojawienie się na naszej stronie działu „Sztuki Walki„, w którym to możecie się zapoznać ze szkołami sztuk walki, które pojawią się na naszej imprezie i zaprezentują się przed Wami. Zapraszamy do czytania.

Ponadto dział „Konsole i PC” doczekał się aktualizacji. Dodaliśmy jeszcze kilka turniejów i przede wszystkim udostępniliśmy listę firm, które pojawią się w naszej Strefie Indie. Zapraszamy tutaj. Chcielibyśmy również poinformować, że do grona naszych patronów medialnych dołączyła strona Japonia-Online, do której odwiedzania serdecznie zapraszamy!

Na koniec przypominamy o trwającym głosowaniu na Echikony 2016. Jeśli jeszcze nie głosowaliście, to zachęcamy. Całość powinna zająć nie więcej jak 5 minut. Przypominamy również, że zbliża się termin, gdy wejściówki Standard zmienią się w wejściówki Last Minute. Jeśli chcecie zaoszczędzić, to macie czas na zrobienie rezerwacji do niedzieli włącznie. Rezerwacje obsługuje system Fouton.