Wystawcy

Animatsuri to świetne miejsce na sprzedaż różnej maści gadżetów, komiksów, książek i wielu innych produktów. Naszą imprezę odwiedziło w zeszłym roku ponad 2000 osób o średniej wieku 17-tu lat i wiele wskazuje na to, że tym razem będzie ich więcej. Udostępnienie przestrzeni wystawowej wiąże się jednak z pewnymi zasadami, które zostaną na tej stronie przybliżone. Proszę jednak pamiętać, że ilość przestrzeni wystawowej jest ograniczona, więc lepiej nie czekać na ostatnią chwilę ze zgłoszeniem.

Przestrzeń wystawowa:

Przestrzenią wystawową na Animatsuri są hole na piętrach II, III i IV budynku A CKS-u. Rozkład modułów wystawowych przedstawia się następująco:

Przykładowy hol wygląda w poniższy sposób:

Wystawcy zarobkowi i promocyjni:

Przestrzeń wystawowa na naszej imprezie jest podzielona na moduły. Można wynająć dowolną ilość modułów i w ich obrębie rozstawić stoisko wedle uznania. Przedstawia się to następująco:

Opis modułów

Ławki mają wymiary 2m x 0,45m, ale istnieje możliwość wymiany na dwie mniejsze o wymiarach 0,8m x 0,8m. Do powyższego dochodzą różne możliwości rozbudowy przewidziane przez system zgłoszeń. Ponadto wystawcy są zobowiązani do przestrzegania poniższego Regulaminu:

Regulamin wystawców

Lista wystawców:

Yatta.pl
Sklep Yatta.pl jest największym polskim sklepem dla fanów manga & anime. Naszym klientom oferujemy najlepszą obsługę oraz najniższe ceny na rynku. Znajdziecie u Nas wszystkie produkty potrzebne każdemu Otaku! Magazyny o mandze i anime, mangi po polsku, mangi oryginalne, japońskie słodycze POCKY, figurki, gadżety, poduchy, mangowe przypinki, filmy anime i wiele, wiele więcej!
%d bloggers like this: