Nocleg

W tym dziale znajdziecie informacje dotyczące noclegów podczas festiwali Animatsuri 2018. Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące noclegów dla naszych uczestników. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by szukać dalej we własnym zakresie, ale poniższe opcje naszym zdaniem są najbardziej optymalne.

Nocleg minimum

Nocleg minimum, to tak naprawdę wolny kawałek podłogi, na którym można rozłożyć np. karimatę i śpiwór. Tę rolę na tegorocznym Animatsuri będzie pełniła m.in. sala gimnastyczna mieszcząca się na terenie CKS-u. Niestety w tym roku nie będzie możliwości rozłożenia własnych namiotów, gdyż teren CKS-u nie jest do tego przystosowany. Na miejscu będą również dostępne prysznice. Skorzystanie z noclegu minimum wymaga zrobienia rezerwacji i oznaczenie odpowiedniej opcji w formularzu rejestracyjnym, co zwiększy koszt wejściówki o 10zł.

Nocleg w hotelu CKS

Jeśli cenicie sobie komfort, a pieniądze nie grają dla Was roli, to istnieje możliwość przenocowania w hotelu CKS, z którego zaledwie parę kroków dzieli Was od atrakcji na naszej imprezie. Nie jest to tania opcja, ale komfort jest nieporównywalnie większy niż spanie w szkole noclegowej. Każdy pokój ma prywatną łazienkę i istnieje możliwość (za dopłatą) zjedzenia śniadania w hotelowej stołówce. Specjalnie dla naszych uczestników zorganizowaliśmy promocję, dzięki której pokój w tym hotelu będziecie mieć taniej, wystarczy, że przy rezerwacji miejsca powiedziecie hasło „Animatsuri”. Wtedy ceny za pokoje będą następujące:

  • pokój jednoosobowy ze śniadaniem – 140 zł za noc
  • pokój dwuosobowy ze śniadaniem – 160 zł za noc

Aby dokonać rezerwacji, należy zadzwonić pod numer 22 559 22 01. Więcej szczegółów na temat pokojów znajdziecie tutaj.

 

Zdjęcia ze strony Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego i Tokyo Studio.

%d bloggers like this: