Gastronomia

Wbrew pozorom papu na imprezach tego typu jest bardzo istotne. Dodaje sił by dalej się bawić, pozwala spróbować nowych rzeczy, których się nie je na co dzień, a czasem dodaje niepowtarzalnego klimatu całej imprezie. Niby można wcinać zupki chińskie lub zamówić pizzę, ale jednak w jedzeniu dostępnym i przyrządzanym bezpośrednio na konwencie jest jednak pewna magia. W tym dziale dowiecie się co będziecie mogli zjeść na naszej imprezie. Znaczna większość stoisk, które tutaj znajdziecie będzie się znajdować w naszej Strefie Gastro na IV piętrze budynku A. Zapraszamy!

 

Bufet Animatsuri + Grill

Od prawie początku istnienia naszej ekipy zawsze staraliśmy się dopilnować, by jedzenie było dostępne na miejscu o każdej porze dnia i nocy. Nasz bufet posiada głównie dania szybkie w przyrządzeniu, ale tanie i smaczne. Poza tym będą dostępne również mniej typowe smakołyki, jak np. Kakigori (kruszony lód z syropem), Bubble Tea, Pancake’i, czy prawdziwa mrożona kawa. Dostępne również będą dania z grilla od kiełbasek po karkówki. Nasz bufet będzie działał na piętrze gastronomicznym (ze standardowym menu) oraz w okolicach tylnego wyjścia z budynku A (dania z grilla). Zapraszamy!

Herada

Herada to duet kucharzy, którzy od 2012 roku dostarczają na naszych imprezach rózne azjatyckie potrawy. Curry, Ramen, Onigiri, Dango i wiele innych. Co konwent menu jest nieco inne i wszystko jest przyrządzane na miejscu, dzięki czemu zachowuje świeżość i niepowtarzalny smak. Jeśli naszła Ciebie kiedyś ochota na zjedzenie czegoś nietypowego i ciężko dostępnego w naszym kraju, to zdecydowanie Warto sprawdzić i spróbować co tym razem mamy dla Was w zanadrzu. Zapraszamy!

Wasabi Sushi

Restauracja Wasabi Sushi na co dzień działa w warszawskim budynku Metropolitan nieopodal pl. gen. J. Piłsudskiego. Można w niej dostać, poza samym sushi, różnego rodzaju potrawy azjatyckiego pochodzenia jak np. Udon, Yakitori, czy Ramen. Jednak naszą imprezę będą zaopatrywać w szalenie popularne na całym świecie sushi. Jeśli macie ochotę na spróbowanie potraw przyrządzanych przez jedną z najlepszych susharni w Warszawie, to serdecznie zapraszamy!

Taiyaki House

Taiyaki to tradycyjne japońskie ciasteczka w kształcie rybki podawane klasycznie z nadzieniem z słodkiej pasty z czerwonej fasoli Azuki. Są one sprzedawane na każdym rogu w wielu miastach Kraju Kwitnącej Wiśni. Przygotowywane są również w innych wariantach od słodkich kremów na kiełbaskach kończąc, Taiyaki można opisać jako coś pomiędzy gofrem a ciastkiem. Czy kiedykolwiek próbowałeś Taiyaki? Jeśli nie, to zapraszamy na nasze stoisko, na którym odnajdziesz nie tylko Taiyaki, ale i wiele innych smakołyków.

Zgłoś gastronomię:

 

Jeśli jesteście zainteresowani stworzeniem stoiska gastronomicznego na naszej imprezie, to taką chęć należy zgłosić poprzez formularz w dziale „Kontakt”. Prosimy o zawarcie przykładowego menu dla uczestników, bo chcielibyśmy aby potrawy się nie powtarzały. Ponadto osoby zajmujące się gastronomią muszą mieć przynajmniej książeczki sanitarno-epidemilogiczne. Na koniec wspomnimy, że zastrzegamy sobie prawo do wyboru gastronomii, która najbardziej będzie pasować do profilu naszej imprezy. Zależy nam na różnorodności dań proponowanych naszym uczestnikom.

%d bloggers like this: