Konkurs LARPowy

KONKURS ZAKOŃCZONY!

 

Uczestnicy naszej zabawy będą wybierać pomiędzy jedną z trzech frakcji, do której się zapiszą jako początkujący rekruci. Następnie po zdobyciu odrobiny doświadczenia będą mogli wybrać swoją drogę rozwoju. Mogą zostać dzielnymi rycerzami, potężnymi magami czy też zręcznymi łowcami.

Jeśli jednak chcielibyście rozpocząć przygodę nieco bardziej rozwiniętymi postaciami, to możecie to zrobić biorąc udział w naszym konkursie! Aby w nim wziąć udział należy napisać krótką historię Waszej postaci. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas zabawy automatycznym awansem w wybranej przez siebie klasie, dzięki czemu będą mogli wspierać swoich towarzyszy już od samego początku LARPa!

 

Na czym będzie polegał konkurs?

Każdy uczestnik konkursu będzie musiał napisać swoją krótką historię postaci w oparciu o udostępnione na stronie konwentu informacje o LARPie. Musi ona uwzględnić frakcję, którą wybraliście, a także interesującą Was klasę postaci. Następnie po zakończeniu konkursu przywódcy frakcji wybiorą najlepsze historie i nagrodzą je możliwością automatycznego awansu postaci w wybranej przez uczestników klasie.

Długość opisu powinna mieścić się pomiędzy 1000, a 2500 znaków (wliczając spacje).

 

Jak wziąć udział w konkursie?

Żeby wziąć udział w konkursie należy wysłać maila na adres [email protected] , w tytule wpisując „LARP Animatsuri 2018”.

Treść wiadomości powinna zawierać następujące informacje:

  • Imię postaci – pamiętajcie jednak, że to świat fantasy w nieco europejskich klimatach
  • Wybrana frakcja (Imperium Bregen, Królestwo Elseth lub Akademia Silveranu) – pamiętajcie jednak, żeby wybierać mądrze. Przyłączając się do innej frakcji nie będziecie mogli odebrać nagrody
  • Wybrana klasa postaci (wojownik, adept lub łucznik) – warto jednak wybrać klasę premiowaną dla swojej frakcji 😉
  • Historia postaci

Możecie także wysłać historię postaci jako załącznik w formacie doc lub pdf.

 

Ile osób będzie nagradzanych i w jaki sposób?

W ramach konkursu zostaną nagrodzone co najmniej trzy osoby, po jednej z każdej frakcji. W przypadku dużej ilości zgłoszeń planujemy jednak nagrodzić większą ilość osób z każdej frakcji, zachowując jednak zasady proporcjonalności.

Laureaci konkursu dostaną podczas zabawy kartę postaci z rozwinięciem w wybranej klasie podstawowej (wojownik, adept lub łucznik). Nagrodę będą mogli odebrać podczas trwania LARPa kontaktując się w tym celu z przywódcami wybranej przez Was frakcji. Laureaci otrzymają też dokładne informacje kilka dni po zakończeniu konkursu.

Uwaga!

Przywódcy frakcji mogą nagrodzić po jednej osobie specjalnym wyróżnieniem w postaci nadania od razu klasy zaawansowanej (rycerz, mag lub łowca). Mogą to jednak zrobić tylko w ramach klasy premiowanej przez frakcje, a więc warto mieć to na uwadze 😉

 

Do kiedy można się zgłaszać?

Na zgłoszenia czekamy do 14 lipca 2018 r. do godz. 23:59!

%d bloggers like this: