Zgłoś atrakcję

Chcielibyśmy Was serdecznie zaprosić do współtworzenia programu na Animatsuri 2019. Jeśli chcielibyście mieć możliwość zaprezentowania swojej znajomości danego tematu, macie pomysł na ciekawy konkurs czy LARP, a może przekazać wiedzę praktyczną w formie warsztatów, to jest to zdecydowanie miejsce dla Was.

Osoby, które prowadzą u nas atrakcje, mogą liczyć na szereg bonusów, którymi są:

 1. Zwroty za wejściówkę – Po przeprowadzeniu atrakcji na konwencie, będzie można otrzymać zwrot akredytacji konwentowej w kwocie zależnej od ilości i rodzaju zgłoszonych punktów programu. Przedstawiają się one następująco:
  • 15zł za każdy konkurs
  • 25zł za każdą prelekcję lub warsztaty
  • LARP-y i atrakcje niestandardowe są ustalane indywidualnie

  Uwaga! Przy większej ilości prowadzących, wskazywana jest jedna osoba, która otrzymuje zwrot za daną atrakcję. Ponadto zwrot przysługuje tylko do wysokości opłaconej akredytacji, a w przypadku rezerwacji Premium nie przekracza 65 zł. Zwroty są wykonywane na konto po konwencie albo po przeprowadzeniu wszystkich punktów programu w gotówce na stoisku informacji.

 2. Zwrot dla znajomego – Jeśli przysługujący Ci zwrot kosztów akredytacji jest wyższy niż kwota, którą zapłaciłeś, niestety nie możemy Ci zapłacić – możesz za to przekazać nadwyżkowy zwrot znajomemu! Wskaż innego uczestnika konwentu, któremu chcesz przekazać część zwrotu za prowadzone przez Ciebie atrakcje, a tak jak Ty otrzyma zwrot całości lub części kosztu wejściówki po konwencie.
 3. Anijeny za atrakcje – Prowadzenie atrakcji zabiera czas na imprezie i czasem się tak zdarza, że nie można wziąć udziału w niektórych konkursach. Bez tego nie ma możliwości zdobycia Anijenów, które można wymienić na fajne nagrody w naszym sklepiku. Jeśli wolelibyście otrzymać zwrot w naszej walucie konwentowej, to dajcie nam o tym znać do tygodnia przed konwentem, a my to uwzględnimy. W tym wypadku zwrot Anijenowy może przekroczyć kwotę wpłaconej akredytacji. Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej, to zapraszamy do wysłania maila tutaj.

Atrakcje można zgłaszać do 9. czerwca 2019 roku włącznie!

%d bloggers like this: