Podziękowania po Animatsuri

Tydzień temu zakończyło się Animatsuri 2019 i aż trudno uwierzyć, że to wszystko jest już za nami. Miesiące wytężonych działań, na które z każdym dniem coraz bardziej krzywo spoglądali szefowie z prac, które na co dzień nas utrzymują. Jednak było warto.

Wiemy, że były problemy. Nie byliśmy wystarczająco przygotowani na tak duże zainteresowanie naszą imprezą. Jednak niemalże 20% większa frekwencja niż w zeszłym roku, robi swoje. Borykaliśmy się również z problemami kadrowymi i wiele osób, które deklarowało swoje przyjście, aby nam pomóc, zwyczajnie się wykruszyło na dzień przed konwentem, co przełożyło się na znacznie gorzej działającą akredytację i bufet. Te dwa działy w naszej ekipie będą miały priorytet, jeśli chodzi o poprawę, abyśmy mogli sprostać Waszym wymaganiom. Wasze uwagi dotyczące strefy gastro i nagłośnienia również zostały zauważone i możecie być pewni, że w przyszłym roku dołożymy wszelkich starań, aby wyeliminować problemy, z którymi borykaliśmy się przy tej edycji. Też na pewno wcześniej będziemy przygotowywać pulę tradycyjnych planów atrakcji, a nie polegać na nowej drukarce A3, która nie przeszła wystarczających testów, choć co by nie mówić Konwencik też spisał się bardzo dobrze, ale nie może stanowić jedynej dostępnej opcji. Mamy również całą masę pomysłów na przyszłe edycje, które sprawią, że Animatsuri będzie jeszcze lepsze. To jest impreza dla Was i dlatego zależy nam na tym, abyście się czuli na niej jak najlepiej. Już w przyszłym tygodniu spotykamy się w gronie ekipy, aby na świeżo wszystko przedyskutować i niektóre sprawy zacząć wdrażać już teraz. W każdym razie chcielibyśmy, abyście wiedzieli, że bierzemy pod uwagę wszystko, co nam napisaliście i dołożymy wszelkich starań, aby problemy z tegorocznej edycji się nie powtórzyły. Tymczasem chcielibyśmy przejść do podziękowań.

Na początek chcielibyśmy podziękować naszym sponsorom, dzięki którym trafiły do nas bardzo ciekawe nagrody dla naszych uczestników, a mianowicie:
– JUKI i Włókno-land, które za sponsorowały nagrody na cosplay
– SugoikitAkari, Nintendo Polska i GOG.com, które zasiliły nasz sklepik z nagrodami
– OYAKATA, dzięki której dodawaliśmy do wejściówek pyszne zupki chińskie

Kolejne podziękowania lecą w stronę naszych współpracowników. Firmie CENEGA, dzięki której na naszym konwencie mogliście zagrać w Sekiro na nowoczesnych komputerach. Ekipa Dźwięcznego WokselaTonbo Kendo Warszawa i Legacy Games, które nas wsparły świetnymi atrakcjami, a także Warszawska Kranówka, która dostarczyła nam świeżej darmowej wody dla uczestników. Naszym gościom specjalnym Kobito Rakugochatolandia.pl Chata Wuja FredaShamisen w Warszawie AOI 葵NanoKarrinKeyorinMy Hero Musical, Tomkowi Knapikowi, dr Nicolasowi Levi i Kindze Owczarskiej, a także naszemu cosplayowemu jury, czyli Asgardian Fraud WorkshopSotA i Endzii Rawr Cosplay. Nie możemy też zapominać o VocaLive, które stworzyło najlepszy koncert holograficzny Vocaloidów, jaki pojawił się do tej pory w Polsce. To dzięki Wam wszystkim nasze wydarzenie błyszczało.

Nie możemy też zapominać o patronach medialnych, którym również bardzo dziękujemy za nagłaśnianie informacji o naszym wydarzeniu. Chcemy również podziękować naszej małej armii wolontariuszy, którzy bez względu na odpoczynek, starali się ze wszystkich sił dać z siebie wszystko ku chwale konwentu. Na koniec chcemy podziękować Wam, naszym uczestnikom, bo bez Was nie byłoby tej imprezy i tylko dzięki Wam ona nadal istnieje. Za to, że świetnie się bawiliście na konwentowych atrakcjach, za wymachiwanie glowstickami i skakanie w rytm muzyki, za tworzenie wraz z nami klimatu tej imprezy, a nawet więcej. Jeszcze raz wszystkim Wam DZIĘKUJEMY!

Jeszcze nie znamy planów na przyszłość. Na pewno możecie się spodziewać Animatsuri 2020, ale jest całkiem spora szansa, że w tzw. międzyczasie, pojawią się również inne eventy od naszej ekipy, które również mamy nadzieję, że chętnie odwiedzicie. Tymczasem wracamy dalej regenerować siły, bo te jeszcze nie do końca wróciły. Do zobaczenia następnym razem!

%d bloggers like this: