Duża aktualizacja — plan atrakcji, goście, partnerzy oraz inne wiadomości

Najbardziej przez Was wyczekiwaną informacją niniejszego niusa będzie na pewno informacja o tym, że godzinowy plan atrakcji jest już dostępny. Możecie go pobierać w dwóch wersjach, pdf i xlsx, wedle potrzeb. Jest to plan w wersji beta, więc do samego konwentu niektóre rzeczy mogą jeszcze ulec zmianie, ale nie powinno być tego wiele. Na przykład dojdą turnieje konsolowe. Zachęcamy do pobierania.

Ponadto chcielibyśmy ogłosić jeszcze kilku gości. Do ich grona dołączyli:

  • Radomir Rakowski
  • Kinga Owczarska
  • Masato Yokoe
  • NanoKarrin i Keyorin
  • Klub Tonbo Kendo Warszawa

Jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej o nich, a warto o nich poczytać, to więcej informacji znajdziecie tutaj.

Już 20 lipca o godzinie 22:00 na Amfiteatrze na terenie naszej imprezy odbędzie się pokaz laserów. Będą laserowe animacje, ładne światełka i dobra muzyka. Zapraszamy, bo naprawdę będzie warto zobaczyć to widowisko na żywo.

Do grona naszych sponsorów dołączyła kolejna firma, a mianowicie GOG, który dostarczy klucze do swoich gier do naszego sklepiku z nagrodami. Zachęcamy jednocześnie do sprawdzenia oferty sponsora, bo jeśli lubicie gry stare i nowe, to na pewno coś dla siebie znajdziecie. Nawiązaliśmy również współpracę z firmą CENEGA, dzięki której na Animatsuri będziecie mogli spróbować swoich sił w najnowszą grę akcji z elementami RPG od firmy FromSoftware. W Sekiro: Shadows Die Twice fani japońskiego studia bez problemu rozpoznają styl znany z gier tej firmy. Grę będzie można testować na komputerach HIRO KI01A użyczonych nam przez firmę Cenega dzięki uprzejmości firmy NTT. Sekiro: Shadows Die Twice dostępne jest w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na PC, PS4 oraz Xbox One.

Mamy również przyjemność ogłosić, że w tym roku Animatsuri będzie wspierane przez aplikację Konwencik. Jest to aplikacja, dzięki której już nigdy nie przegapicie ulubionych atrakcji. Wystarczy ją pobrać, wybrać Animatsuri z listy dostępnych konwentów, a następnie zaznaczyć, na co chcecie iść. Jakiś czas przed atrakcją dostaniecie powiadomienie o tym, że niedługo się zaczyna. Poza tym po zakończeniu danej atrakcji będziecie mogli ją jeszcze ocenić, co pozwoli nam jeszcze lepiej dobierać program dla Was na następnych edycjach. Korzystanie z Konwencika jest w pełni darmowe i nie ma też reklam. Aplikacja jest dostępna na komórki z iOS i Androidem, więc znaczna większość z Was powinna móc ją pobrać. Dla innych nadal będzie dostępny tradycyjny plan, ale tym razem w ograniczonej ilości. Zachęcamy do instalowania już teraz! 

Android: bit.ly/konwencik_android
iOS: bit.ly/konwencik_ios

Na koniec przypominamy, że rezerwacje trwają tylko do końca niedzieli, więc jeśli jeszcze ich nie zrobiliście, a planujecie się pojawić na naszej imprezie, to zostało już naprawdę mało czasu. Przypominamy, że opcja noclegowa jest możliwa tylko z rezerwacją, a poza tym rezerwacje mogą liczyć na wiele fajnych bonusów, których dla nich na pewno nie zabraknie. Szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj.

%d bloggers like this: