Koncert holograficzny Vocaloidów, konwentowy LARP i inne informacje

Już za niecały miesiąc Animatsuri 2019. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was aktualizację wielu informacji. Jeśli śledzicie nasze wydarzenie na Facebooku, to mogliście o części z nich już słyszeć, ale pojawi się też trochę wcześniej niepublikowanych. Zatem przejdźmy do meritum.

Udało nam się pozyskać zniżkę do hotelu CKS dla naszych uczestników. Zatem jeśli ważny jest dla Was komfort spania i nie chcielibyście mieć jednocześnie daleko do konwentu, to jest to opcja warta rozważenia. Szczegóły na temat zniżki, jak i samego hotelu znajdziecie tutaj.

Na tegorocznym Animatsuri nie zabraknie wielu atrakcji muzycznych. Ekipa VocaLive zorganizuje vocaloidowy koncert holograficzny, w którego trakcie wystąpią Hatsune Miku, Megurine Luka, Kagamine Rin, Kagamine Len, IA, GUMI, KAITO i MEIKO. Atrakcja ta będzie zrobiona w sposób, którego na polskich konwentach jeszcze nie było. Ponadto nawiązaliśmy współpracę z Ekipą Dźwięcznego Woksela, która udostępni Wam do grania stanowiska Soundvoltex, Pop N’ Music, Beatmanii IIDX, a także Love Live! School Idol Festival. Poza tym będzie również dostępny nasz kącik UltraStara.

Udostępniliśmy również dział poświęcony konwentowemu LARP-owi. Tym razem ta atrakcja będzie utrzymana w klimatach cyberpunkowych. Jeśli chcielibyście wziąć udział, to najważniejsze informacje znajdziecie tutaj i już niedługo pojawią się kolejne.

Na koniec chcielibyśmy poinformować, że zostaliśmy objęci patronatem medialnym ze strony następujących mediów:

Przypominamy o ciągle trwających rezerwacjach. Więcej na ich temat znajdziecie tutaj.

%d bloggers like this: