Pierwsze atrakcje, Nintendo i Kobieta Ślimak

Dzisiaj mamy dla Was listę pierwszych atrakcji. Możecie się z nią zapoznać tutaj. Jednocześnie przypominamy, że powoli kończy się termin zgłaszania atrakcji, więc jeśli chcielibyście coś fajnego poprowadzić i zebrać dzięki temu fajne bonusy, to warto się pośpieszyć. Informacje dotyczące zgłaszania atrakcji możecie znaleźć tutaj.

Skoro przy temacie atrakcji jesteśmy, to chcielibyśmy również poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Conquest Entertainment, która jest dystrybutorem produktów Nintendo na Polskę. W związku z tym będziecie mogli pograć na najnowszej konsoli Nintendo w jej najpopularniejsze tytuły, a także będziecie mogli się pobawić Nintendo Labo, czyli składanymi z kartonu akcesoriami do różnych mniejszych gier ze Switcha. Prawdopodobnie to nie wszystko, co będzie na Was czekać w związku z tą współpracą.

Na koniec zostawiliśmy sobie informację, że naszym kolejnym gościem będzie Ilona Myszkowska, znana szerzej jako Kobieta Ślimak. Ilona jest autorką internetowych komiksów, z których najbardziej popularnym jest Chata Wuja Freda i Barwy Biedy, a ostatnio też Kawaii Scotland, którego light novelka pojawiła się niedawno nakładem wydawnictwa Waneko.

Na koniec ponownie przypominamy o trwających cały czas rezerwacjach. Szczegóły na ich temat możecie znaleźć tutaj.

%d bloggers like this: