Pierwsi goście, strefa retro i rekrutacja

Wracamy po dłuższej przerwie!

Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić Wam naszego pierwszego gościa, a właściwie gości. Kobito Rakugo to, grupa trojga pasjonatów zajmujących się, już od prawie trzech lat, japońskim teatrem jednego aktora — rakugo. W związku z tym na Animatsuri będziecie mogli zobaczyć ich występ, a także dowiedzieć się czegoś o tej sztuce w ramach prelekcji prowadzonej przez członków grupy.

Chcielibyśmy również poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z grupą Legacy Games, która robi na wielu imprezach strefy konsol retro. W związku z tym możecie się przygotować na nostalgiczny powrót do przeszłości, w ramach którego zagracie m.in. w Bombermana, czy kultowego Point Blanka i wiele więcej. Zapraszamy!

Na koniec chcielibyśmy ogłosić, że otworzyliśmy rekrutację do naszej ekipy. Jeśli chcielibyście spróbować wolontariatu i pracować z jedną z najlepszych i najstarszych ekip konwentowych w Polsce, to serdecznie zapraszamy do współpracy. Zgłoszeń można dokonać tutaj. Przypominamy jednocześnie, że nadal trwają zgłoszenia atrakcji i rezerwacje, które obsługuje system Fouton. Natomiast już niedługo zaprezentujemy Wam listę pierwszych atrakcji. Czekajcie na dalsze wieści. 😉

%d bloggers like this: