Rezerwacje, wystawcy i zgłoszenia atrakcji

Chcielibyśmy ogłosić, że już od jakiegoś czasu trwają rezerwacje. Jeśli się pośpieszycie, to powinniście jeszcze zdążyć, skorzystać z ostatnich sztuk tańszych rezerwacji na naszą imprezę. Wszystkie informacje na temat rezerwacji, a także konwentowych gadżetów możecie znaleźć tutaj. Warto się zainteresować gadżetami, bo grafiki do nich przygotowała dla nas Megan-Uosiu, która robiła dla nas również grafikę na Animatsuri 2015. Jej praca trafi na naszą konwentową koszulkę oraz kubeczek.

Ponadto wystartowały również zgłoszenia wystawców. Warto nie zwlekać ze zgłoszeniem, bo miejsca wystawowego nie ma dużo i ma tendencję do szybkiego znikania. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie tutaj.

Na koniec zostawiliśmy informację o starcie zgłoszeń atrakcji. Potrwają one tylko do 2 czerwca, więc jeśli chcielibyście poprowadzić jakąś fajną atrakcję na naszej imprezie, a przy tym skorzystać z naszego programu kompensacyjnego dla twórców atrakcji, to wszystkie informacje na ten temat znajdziecie tutaj.

Już niedługo kolejne informacje. 🙂

%d bloggers like this: