Animatsurowi goście, sponsoring Oyakaty i kilka innych informacji

Mamy przyjemność ogłosić, że do grona gości Animatsuri dołącza kilka nowych osób. Na początek chcielibyśmy napisać, że będziecie mogli się spotkać z Kairi in Cosplayland oraz Zel COShorse, którzy znani są ze wspaniałych strojów i wielu sukcesów na cosplayowej scenie w Polsce i na świecie. Na naszej imprezie poprowadzą oni dla Was atrakcję „Cosplayowy musical od kuchni”, podczas której opowiedzą, jak przebiegało tworzenie ich ostatniego projektu w tej materii. Po panelu z kolei, będziecie mogli się również z nimi spotkać, porozmawiać, porobić zdjęcia, a także kupić podpisane przez nich printy. Ponadto ponownie zaszczyci nas swoją obecnością Pani Katarzyna Karpowicz, która specjalnie dla Was zagra na tradycyjnym japońskim instrumencie – koto. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, to naprawdę warto będzie jej posłuchać. Więcej o naszych gościach możecie przeczytać w specjalnie przygotowanej do tego celu stronie. Już niedługo podamy kolejne osoby, które się tam znajdą. 🙂

Chcielibyśmy również poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Ajinomoto, która produkuje zupki chińskie marki Oyakata. W związku z tym każdy uczestnik naszej imprezy dostanie zupkę Oyakata do swojej wejściówki. Wrzątek do jej zalania będzie dostępny w naszym konwentowym bufecie w strefie gastronomicznej na czwartym piętrze.

Dość znaczącej aktualizacji doczekał się również dział dotyczący naszego konwentowego LARP-a. Jeśli planujecie wziąć udział, to warto tam zajrzeć. Ponadto został utworzony test, który pomoże Wam w wyborze frakcji, którą powinniście wesprzeć w ramach tej zabawy. Znajdziecie go tutaj.

Grono naszych patronów medialnych również się powiększyło i dołączyły do niego następujące portale:

Serdecznie zachęcamy Was do odwiedzania tych stron. Tym bardziej, że na wielu z nich pojawią się konkursy z wejściówkami do wygrania. Zapraszamy!

Na koniec przypominamy o ciągle trwających rezerwacjach oraz o tym, że zbliża się koniec zgłoszeń na konkurs cosplay (do 6.07.2018 włącznie). Oba obsługuje system Fouton.pl.

%d bloggers like this: