Heroes Orchestra, pierwsze atrakcje, konwentowy LARP i wystawcy

Witajcie po przerwie!

Trochę milczeliśmy, ale w tym czasie robiliśmy wiele rzeczy zakulisowo i jedną z nich jest to, że Heroes Orchestra będzie miała koncert na tegorocznym Animatsuri! Grupa w pełnym składzie zagra dla Was utwory z serii gier Heroes of Might and Magic i także kilka bonusowych, o których napiszemy potem. Ich koncert odbędzie się w sobotę 21. lipca i będzie to zdecydowanie wydarzenie, którego nie powinniście przegapić.

Poza tym na stronie pojawiło się trochę nowych rzeczy. Przede wszystkim jest już lista proponowanych i zaakceptowanych punktów programu. Obie listy będą stale uzupełniane, więc warto do nich co jakiś czas zaglądać. Warto również wspomnieć, że jeszcze tylko nieco ponad dwa tygodnie dzielą nas od końca zbierania punktów atrakcji, więc jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, a chcielibyście poprowadzić coś na naszej imprezie, to zapraszamy tutaj

Aktualizacji również doczekał się dział opisujący konwentowego LARP-a. Wstęp do LARP-a został znacząco uzupełniony, a także pojawiły się informacje dotyczące historii świata, a także stron konfliktu. Warto zajrzeć tam, tym bardziej że formuła tej zabawy została nieco zmieniona. Ponadto uzupełniliśmy listę wystawców, którzy pojawią się na naszej imprezie, a także gastronomii, dzięki czemu już teraz możecie zacząć planować, co będziecie u nas wcinać.

Na koniec przypominamy o ciągle trwających rezerwacjach i o tym, że już w przyszły weekend odbędzie się w Łodzi kolejna edycja konwentu Ućkon, na którym zamierzamy się pojawić i promować naszego konwentowego LARP-a. Serdecznie na tę imprezę zapraszamy, a po więcej informacji kierujemy tutaj lub na stronę internetową imprezy.

%d bloggers like this: