Anime od Crunchyroll, gastronomia i zgłoszenia

Mamy ogromną przyjemność poinformować Was, że udało nam się nawiązać współpracę z portalem Crunchyroll, który całkowicie legalnie udostępnia streaming anime w internecie! W swojej ofercie posiadają oni setki tytułów anime i co najlepsze, można je oglądać całkowicie za darmo. W ramach współpracy będziemy puszczać anime bezpośrednio z Crunchyrolla i w najbliższych tygodniach będziemy ustalać, jakie konkretnie. Tymczasem zapraszamy do korzystania z tego portalu.

Chcielibyśmy również wspomnieć o tym, że pojawiła się lista punktów gastronomicznych, które pojawią się na tegorocznym Animatsuri. Prawdopodobnie pojawi się jeszcze kilka z nich, więc warto czasem spojrzeć, czy coś nowego się nie pojawiło. Jeśli natomiast jesteście zainteresowani zgłoszeniem własnej gastronomii na naszą imprezę, to również w tym dziale znajdziecie informacje jak to zrobić.

Na koniec chcielibyśmy Was poinformować, że cały czas trwają rezerwacje, a także zgłoszenia atrakcji i wystawców. Wszystkie obsługuje system Fouton. Zapraszamy! 🙂

%d bloggers like this: